Biznes

Międzynarodowe firmy zajmujące się usługami dla klientów indywidualnych mają dodatkowy problem podczas prowadzenia telefonicznego biura obsługi klienta. Problemem tym jest przekierowanie klienta do odpowiedniego konsultanta, który rozmawia w danym języku.

Czytaj dalej

Każda firma posiadająca dużą ilość klientów wie jak kłopotliwe jest prowadzenie BOK, czyli biura obsługi klienta. Niestety na kontakty z klientami należy poświęcić mnóstwo środków, zarówno pracowników, którzy ich obsłużą jak i techników, którzy rozwiążą poważniejsze problemy.

Czytaj dalej

Prowadzenie biura obsługi klienta przez średnie firmy jest wyjątkowo kłopotliwe, ponieważ pochłania mnóstwo czasu oraz środków. W przypadku firm oferujących usługi dla zwykłych klientów (nie firm) każdego dnia BOK musi obsłużyć nawet kilkadziesiąt klientów.

Czytaj dalej

Przygotowanie konferencji to ambitne zadanie, które wymaga wiele pomysłowości oraz odpowiedniego sprzętu. W tym krótkim artykule chciałbym się skupić na tej drugiej rzeczy, czyli przygotowaniu odpowiedniego sprzętu niezbędnego podczas konferencji.

Czytaj dalej

Biuro obsługi klienta pochłania wiele środków w każdej firmie, a w szczególności w firmach zajmujących się usługami. Niestety każda rozmowa z klientem to generowanie kosztów dla firmy, dlatego wielu przedsiębiorców szuka rozwiązania tego problemu.

Czytaj dalej