Szkolenia z fotowoltaiki

Fotowoltaika, a więc mówiąc najogólniej, dziedzina zajmująca się wytwarzaniem energii elektrycznej ze światła słonecznego, zyskuje w Polsce coraz większe zainteresowanie. Rosnąca popularność modułów fotowoltaicznych wynika przede wszystkim z dwóch powodów: doceniania aspektu ekologicznego w produkcji energii i łatwej dostępności do promieniowania słonecznego. Szkolenie PV jest kierowane do osób zawodowo związanych z budownictwem i energetyką, m.in. do architektów, instalatorów infrastruktury elektrycznej budynków, projektantów systemów elektroenergetycznych, montażystów instalacji solarnych, studentów kierunków technicznych itp.

 

Głównym celem szkoleń z fotowoltaiki jest podniesienie kwalifikacji zawodowej uczestników kursu poprzez przekazanie im wiedzy praktycznej na temat stosowania systemów fotowoltaicznych. Na szkolenia z fotowoltaiki składają się zarówno wykłady, jak i zajęcia warsztatowe. W ramach szkolenia PV zostaną omówione tematy dotyczące wszystkich aspektów planowania, budowy, montażu i uruchomienia instalacji fotowoltaicznych zarówno na budynkach użyteczności publicznej, jak i domach prywatnych. Poruszona zostanie tematyka programów wsparcia, aspekty formalno-prawne zakładania instalacji solarnych i kwestie ich opłacalności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

1 komentarz

    • Maciek, 13-03-2017, 10:51

    Mnie wcale nie dziwi to, że fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Mało że ekologiczna produkcja energii, to jeszcze można na niej zaoszczędzić. Wystarczy spojrzeć na ofertę fotowoltaiki dla firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.