Media

Dobra reklama, która ma przekonać klientów do naszego produktu powinna posiadać nie tylko dobrej jakości wideo, ale także przyzwoitą muzykę. Wydaje się, że jest to oczywiste. Niestety mimo to oglądając wiele reklam można zauważyć, że ich twórcy nie znają tej zasady.

Czytaj dalej

Prowadzenie radia internetowego stało się w ostatnich latach równie popularne jak kiedyś było posiadanie własnego bloga internetowego. Dzięki temu w internecie działają tysiące amatorskich stacji radiowych.

Czytaj dalej

Kamery cyfrowe stały się tak tanie, że można je znaleźć w prawie każdym domu. To spowodowało, że coraz częściej kręcimy własne filmy z urodzin, wakacji, czy nawet zwyczajnych dni. Niestety samo nagranie filmu to nie wszystko, ponieważ nieobrobione filmy są nudne i rzadko je oglądamy.

Czytaj dalej

Reklamy w telewizji to czas, w którym odchodzimy od ekranów, aby zająć się innymi rzeczami, taki jak przygotowanie przekąski na dalszą część naszego ulubionego filmu. Niestety jest to zła wiadomość dla firm, które reklamują się poprzez reklamy telewizyjne.

Czytaj dalej

Jingle radiowe to charakterystyczne krótkie utwory muzyczne. Najczęściej są to bardzo krótkie piosenki, ale mogą to być także specjalne odgłosy, nagranie lektora lub podobne efekty. Jingle są wykorzystywane jako przerywnik transmisji. Bardzo często charakteryzują daną stację.

Czytaj dalej

Użytkownicy internetu coraz częściej tworzą swoje amatorskie filmiki. Zazwyczaj są to filmy przedstawiające sukcesy w różnych grach lub wszelkiego rodzaju tutoriale. Zwykle w tego typu produkcjach możemy zobaczyć całkiem przyzwoitą jakość wideo, ale wyjątkowo słabą jakość audio.

Czytaj dalej

Przygotowanie konferencji to ambitne zadanie, które wymaga wiele pomysłowości oraz odpowiedniego sprzętu. W tym krótkim artykule chciałbym się skupić na tej drugiej rzeczy, czyli przygotowaniu odpowiedniego sprzętu niezbędnego podczas konferencji.

Czytaj dalej