ColorWare ma w swojej ofercie AirPods w 58 kolorach

Obecnie pierwsze bezprzewodowe słuchawki Apple są dostępne tylko w jednym wariancie kolorystycznym i nie wydaje mi się, żeby szybko się to zmieniło. Na szczęście firma ColorWare ma w swojej ofercie słuchawki w aż 58 kolorach.

Pomimo braku urządzenia mobilnego Apple i słuchawek, chciałbym zobaczyć również inne kolory słuchawek, a nie tylko biały. Interesującym mógłby być Jet Black lub nawet złoty. Właśnie w tej chwili do tablicy trzeba wywołać ColorWare, ponieważ są oni w stanie sprzedawać AirPods w innych kolorach niż domyślny.

Jest ich 58, a cena wynosząca 289$ dotyczy tylko słuchawek, więc zostajecie z białym pudełkiem do ładowania. Jednak po dopłaceniu 30$ pudełko również może zmienić kolor. Z drugiej strony słuchawki (standardowe) są drogie, a w wykonaniu ColorWare jeszcze droższe, co może być problemem dla wielu zainteresowanych.

Dostępne kolory nie są limitowane, co nie zmienia faktu, że i tak będą wyróżniać się z tłumu białych, które ma większość użytkowników. Można też wybrać typ koloru, jednym jest matowy, a drugim połyskujący.

Cena nie należy do niskich, a czas oczekiwania na bezprzewodowe słuchawki wynosi 6 tygodni. Tyle samo czasu trzeba czekać na słuchawki zamówione ze sklepu Apple.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.