Wyprzedaż z okazji rozdania Oskarów w Gearbest.com

Osobiście nie śledzę informacji o tegorocznej gali rozdania Oskarów, która odbędzie się 26 lutego bieżącego roku. Oglądam zbyt mało filmów, żeby się tym interesować, ale nie zmienia to faktu, że niektóre sklepy z elektroniką z tej okazji robią wyprzedaże.

Niższymi cenami są objęte smartfony, laptopy, kamery sportowe, projektory i wiele innych produktów.

Niektóre są już prawie wyprzedane, a jednym z najjaśniejszych punktów wyprzedaży wg mnie jest Xiaomi Redmi Note 3 Pro (wersja międzynarodowa). Wszystko za sprawą niskiej ceny, wydajnego układu scalonego i bajecznego czasu pracy z dala od ładowarki. Ponadto sprzęt może poszczycić się dostępnością wielu niestandardowych dystrybucji Androida, więc nie musicie trzymać się MIUI.

Kolejnym interesującym sprzętem, może być 12, 5 – calowy laptop Xiaomi, choć jego cena nie należy do najniższych. Wydaje mi się, że i tak nie ma na co narzekać, ponieważ sprzęt dysponuje procesorem Intel Core M, dyskiem SSD i świetnymi głośnikami stereo AKG.

Może wam się wydawać, że specjalnie promuje Xiaomi, jednak Chińczycy z roku na rok pokazują, że mają świetnie wyceniony sprzęt, pozwalający na wiele. No może poza Mi 5s, który ma parę wad fabrycznych. Niestety jeden z takich egzemplarzy wpadł w moje ręce i ma problemy z autofocusem, a inni użytkownicy skarżą się na niedziałający czytnik linii papilarnych.

Z wyprzedażą możecie zapoznać się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.