Minimalistyczne wnętrze? Tylko z krzesłami w kolorze szarym lub popiel

Jeśli chcemy stworzyć unikalną aranżację wnętrza, to jak najbardziej warto sięgnąć po szare dodatki. W ich roli świetnie sprawdzą się krzesła, które dostępne są w różnych odcieniach szarości.

Mogłoby się wydawać, że kolor ten nie wyróżnia się niczym specjalnym i wprowadzi do pomieszczenia nudę, ale nic bardziej mylnego. Jest wręcz przeciwnie. Szarości są bardzo modne i stylowe. W zależności od tego z czym je połączymy, można uzyskać zaskakujące efekty. Szare wnętrza są teraz bardzo mocne. Mogą być stylowe i efektowne, jednocześnie komfortowe i przytulne. Szarość i popiel są mile widziane zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak również skandynawskim i minimalistycznych. 

Minimalizm lubi odcienie szarości i popiel

Do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym idealnie sprawdzają się dodatki w odcieniach szarości. W celu nadania wnętrzu charakteru, warto wzbogacić je o szare krzesła. Za ich pomocą można szybko i łatwo odmienić dotychczasowy wystrój, nadając mu szyku. Zobacz krzesła szare świetnie wyglądają nie tylko w zestawieniu z bielą i beżem, ale też z kolorami. W zależności od swoich indywidualnych preferencji można uzyskać stonowany lub bardziej krzykliwy efekt. Szare krzesła są obecne jednymi z najpopularniejszych siedzisk. W wersji tapicerowanej mogą mieć metalowe lub drewniane nogi. Mogą mieć prostą formę i stonowaną kolorystykę lub bardziej oryginalny design i finezyjne kształty. Modele tapicerowane zapewniają wygodę i są bardzo ozdobne. Do wnętrz skandynawskich idealnie sprawdzają się białe krzesła z siedziskiem obitym szarą lub popielatą tapicerką. 

Szarość jest uniwersalna, stanowi świetną bazę i tło dla innych kolorów. Delikatne odcienie nadadzą głębi, a te odważne wyrazistości. W minimalistycznych wnętrzach prym wiedzie drewno, metal i szkło. Wszystkie te materiały nadają lekkości. W stylu tym cenione są nowoczesne i funkcjonalne meble. Jasna kolorystyka optycznie powiększa wnętrze. Staje się ono bardziej przestrzenne. Można poczuć się w nich przytulnie, komfortowo i z łatwością się zrelaksować. Krzesła z podstawą wykonaną z wysokogatunkowego polipropylenu są w pełni higieniczne, odporne na uszkodzenia i zarysowania. Dla jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa warto zwrócić uwagę na to, aby podstawa była antypoślizgowa. Podłoga będzie wówczas należycie chroniona przed zarysowaniem. Z kolei tapicerka powinna być wykonana z wysokiej jakości tkaniny, odpornej za zaplemnienia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.