Jakie są zalety programu Driver Booster?

Bezpłatny program Driver Booster jest przeznaczony do zoptymalizowania komputera. Twórcą programu jest renomowana w branży firma IOBit. Program powstał w celu automatycznej aktualizacji wszystkich sterowników w danym komputerze. Oczywiście nie jest to nowe rozwiązanie, bardzo podobne, jednak płatne narzędzia są dostępne na rynku od lat.

Należy zaznaczyć, że instalacja programu Driver Booster będzie przebiegała bez żadnych problemów. Nie trzeba się również przejmować, że razem z programem na komputerze zainstalowane zostaną niepotrzebne dodatki. Programistom z firmy IOBit udało się stworzyć program, który jest ceniony przez użytkowników przede wszystkim przez to, że nie pojawia się mnóstwo komunikatów, a także jest prosty w obsłudze oraz skuteczny. Gdy program zostanie uruchomiony, użytkownik musi tylko nacisnąć przycisk „Scan”, a rozpocznie się sprawdzanie sterowników na komputerze.  Należy mieć świadomość, że program jest przeznaczony głównie dla osób początkujących. Driver Booster nie posiada zaawansowanych opcji, użytkownik musi tylko i wyłącznie postępować według kolejnych monitów.

Program z firmy IOBit ewidentnie będzie pokazywał, które sterowniki będą wymagały aktualizacji. Ogromnym plusem programu Driver Booster jest fakt, że użytkownik może wybrać jaki sterownik zainstaluje. Oczywiście jest opcja pozwalająca na natychmiastową instalację wszystkich sterowników. Driver Booster został ponadto wyposażony w specjalną funkcję pozwalającą na przywracanie sterowników. W przypadku, gdy użytkownik po zainstalowaniu nowych sterowników będzie miał problem z komputerem, dzięki programowi będzie mógł w bardzo prosty sposób przywrócić poprzednie sterowniki. Jedną z nielicznych wad tego programu będzie brak wsparcia dla nowych urządzeń.

Driver Booster nie jest wstanie wykryć, a tym bardziej zainstalować sterowników np. dla drukarki, która została niedawno podłączona. Najpierw użytkownik będzie musiał samemu zainstalować sterowniki, aby Driver Booster mógł je później aktualizować.  Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że twórcy programu zadbali o bardzo ciekawą funkcję, która pozwoli raz na zawsze zapomnieć o aktualizacjach. Driver Booster pozwala na wybór opcji, dzięki której sterowniki będą instalowane automatycznie w tle. Program Driver Booster jest warty uwagi szczególnie dlatego, że jest bezpłatny. Program co prawda nie jest rewolucyjny, nie jest wstanie również wykryć sterowników, których brakuje. Driver Booster może jednak w znaczący sposób uprościć proces ich aktualizacji. Nabyć ten program można w sklepie https://www.vebo.pl/driver-booster-pro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.