Jaki telefon kupić do tysiąca?

Wybór telefonu to bardzo trudna decyzja. Nikt nie chce wydać dużej sumy pieniędzy na telefon, który będzie działał kilka miesięcy. Kiedyś pojawienie się nowego telefonu to było bardzo duże i ważne wydarzenie. Ciągle można znaleźć kolejne flagowe modele. Na co się zdecydować, jeżeli budżet jest ograniczony?

Flagowce, czyli nowe telefony od jakiegoś producenta, nie należą do najtańszych. Ich wartość w dniu premiery jest bardzo duża! Osoby, którym nie zależy na tym, aby mieć najnowsze gadżety, nie chcą wydawać aż takich dużych sum.  Czy to oznacza, że mają czekać aż pojawią się kolejne modele, tak aby zadowolić się flagowcem w już lekko przestarzałej konstrukcji? Niekoniecznie! Wielu producentów wypuszcza na rynek tańsze propozycje na każdą kieszeń!

 

Co warto kupić?

Szukasz dobrego smartfonu? Wystarczy, że będziesz dysponować kwotą tysiąc złotych. To optymalna suma, która pozwoli Ci zakupić dobry model, który wystarczy Ci na długie lata. W ubiegłym roku wyszło wiele dobrych produktów, które są bardzo dobrą propozycją. Taka kwota wystarczy, aby wybrać smartfon, który może mieć super funkcje!

Oto kilka propozycji:

  1. Huawei Mate

Pierwszą zaletą telefonu jest jego estetyczny i ładny wygląd, który każdemu przypadnie do gustu. Możesz go kupić w kilku wersjach kolorystycznych – niebieskiej, czarnej i złotej. Pomimo wyświetlacza o dużej przekątnej urządzenie jest na tyle kompaktowe, by wygodnie go użytkować. Do tego, telefon ma dobry aparat!

  1. Xiaomi Note 7

Model od Xiaomi ma trzy obiektywy. Marka skupiła się za to na aparacie głównym. Optyka z flagowych modeli oferuje duże piksele oraz połączoną rozdzielczość.  To urządzenie pomoże Ci robić piękne jakościowo zdjęcia.

  1. Nokia 7.1

Nokia 7.1 z podwójnymi obiektywami da profesjonalne podejście do fotografii. Sztuczna inteligencja na bieżąco wspomaga Twoje działania, tak aby każdy kadr był pełen życia. Smartfon wyposażono w mniejszy od wcześniejszych modeli wyświetlacz. Sprawia, że użytkowanie jest wygodne!

 

Gdzie kupić dobry smartfon?

Zapoznaj się z ofertą www.e-smartphone.pl. To sklep ze smartfonami, który oferuje wspaniałe telefony i akcesoria w atrakcyjnych cenach. Zamówienia realizowane są błyskawicznie, a oferowany towar jest najwyższej jakości.

Więcej informacji: https://e-smartphone.pl/pl/c/Telefony/15

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.