Media

Dobra reklama, która ma przekonać klientów do naszego produktu powinna posiadać nie tylko dobrej jakości wideo, ale także przyzwoitą muzykę. Wydaje się, że jest to oczywiste. Niestety mimo to oglądając wiele reklam można zauważyć, że ich twórcy nie znają tej zasady.

Czytaj dalej

Prowadzenie radia internetowego stało się w ostatnich latach równie popularne jak kiedyś było posiadanie własnego bloga internetowego. Dzięki temu w internecie działają tysiące amatorskich stacji radiowych.

Czytaj dalej

Wiele osób słyszy od swojej rodziny i znajomych, że posiada dobry głos i ładnie śpiewa. Jeśli należysz do takich osób to powinieneś pomyśleć nad nagraniem swojej własnej piosenki. Pewnie w tym momencie myślisz, że jest to nie możliwe, ponieważ studio muzyczne dużo kosztuje i pewnie nie jesteś pewny swych umiejętności, aby inwestować w to tyle […]

Czytaj dalej

Kamery cyfrowe stały się tak tanie, że można je znaleźć w prawie każdym domu. To spowodowało, że coraz częściej kręcimy własne filmy z urodzin, wakacji, czy nawet zwyczajnych dni. Niestety samo nagranie filmu to nie wszystko, ponieważ nieobrobione filmy są nudne i rzadko je oglądamy.

Czytaj dalej

Międzynarodowe firmy zajmujące się usługami dla klientów indywidualnych mają dodatkowy problem podczas prowadzenia telefonicznego biura obsługi klienta. Problemem tym jest przekierowanie klienta do odpowiedniego konsultanta, który rozmawia w danym języku.

Czytaj dalej

Studia posprodukcyjne zajmujące się kompleksowym wykonaniem reklam multimedialnych bardzo często zaniedbują udźwiękowienie reklamy skupiając się wyłącznie na wysokiej jakości obrazu. Dotyczy to w szczególności reklam tworzonych w celu wyświetlania ich w internecie.

Czytaj dalej

Reklamy w telewizji to czas, w którym odchodzimy od ekranów, aby zająć się innymi rzeczami, taki jak przygotowanie przekąski na dalszą część naszego ulubionego filmu. Niestety jest to zła wiadomość dla firm, które reklamują się poprzez reklamy telewizyjne.

Czytaj dalej

Odpowiednie nagłośnienie koncertu to najważniejsze zadanie przed jakim stają organizatorzy takiej zabawy. Fani muzyki przychodząc na koncert liczą, że będą wszystko świetnie słyszeć oraz widzieć nawet jeśli nie uda im się zająć najlepszych miejsc przy scenie. Organizatorzy koncertu powinni zrobić wszystko, aby spełnić te oczekiwania.

Czytaj dalej

Na wszelkiego rodzaju imprezach najważniejszą sprawą jest dobra muzyka. Niestety w przypadku imprez, w których biorą udział dziesiątki osób nie wystarcza zwykła wieża lub nawet zespół. Jeśli chcemy, aby tak duża liczba osób dobrze się bawiła to musimy sprawić, aby wszyscy mieli dostęp do muzyki, czyli zadbać o odpowiednie nagłośnienie imprezy.

Czytaj dalej

Targi promocyjne to doskonałe sposób na pozyskanie nowych fanów naszych produktów. Niestety dzisiejsze targi zazwyczaj są źle zorganizowane, a dotyczy to głównie niewielkich imprez organizowanych przez średnie firmy. Największym problemem podczas takich targów jest złe nagłośnienie co powoduje, że tylko nieliczni stojący najbliżej sceny mogą w pełni zrozumieć nasze wypowiedzi.

Czytaj dalej