Motoryzacja

Opony całoroczne to produkt pozwalający uniknąć problemów zazwyczaj mających miejsce w przypadku używania opon sezonowych. Dzięki ich zakupowi można zaoszczędzić na koszcie wymiany, nie trzeba się także martwić o przechowywanie, ponieważ jeździ się na nich cały czas. Czy warto więc kupić opony całoroczne? Bieżnik Opony letnie zbudowane są w inny sposób niż zimowe. Zimą bieżnik […]

Czytaj dalej

Na rynku dostępny jest szeroki wybór opon letnich. Aby wybrać jak najlepszy produkt, należy dopasować go do osobistych preferencji, co pozwoli nie przepłacić, a jednocześnie cieszyć się komfortem jazdy. Na co więc zwrócić uwagę, by kupić najlepsze opony letnie? Klasa opon Można wyróżnić trzy klasy opon: ekonomiczną, średnią oraz wyższą. Nie zawsze wybór najwyższej klasy […]

Czytaj dalej

Szukając samochodu chcemy żeby był komfortowy i cichy dzięki czemu podczas długich podroży będziemy mniej odczuwali zmęczenie. Ponadto cichy samochód pozwoli w komfortowy sposób prowadzić rozmowy z współpasażerami czy słuchać muzyki.

Czytaj dalej

Z początkiem tego roku weszły w życie nowe zasady przeprowadzania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Jest dużo trudniej, a pytań egzaminacyjnych nie da się już nauczyć na pamięć. Zdający muszą wykazać się faktyczną znajomością zasad i refleksem – na odpowiedź na każde pytanie mają mało czasu.

Czytaj dalej

Choć zdajemy w życiu wiele trudnych egzaminów, egzamin na prawo jazdy jest jednym z najbardziej stresujących. Szczęśliwców, którym udało się zdać za pierwszym razem, jest naprawdę niewielu. Pozostali podchodzą do egzaminu kilka, a nawet kilkanaście razy. Nie zawsze jednak posiadanie dokumentu świadczy o umiejętności poruszania się na drodze.

Czytaj dalej

Jedna z wizytówek Japonii są nowe technologie, inną riksze. Czemu więc tego nie połączyć? Meguru robi to i jest naprawdę ekologiczny. Został zbudowany z w pełni ekologicznych materiałów i np zamiast ogrzewania ma … koce 🙂 Ten trójkołowy pojazd może rozpędzić się do 40 km/h i pomieścić trzy osoby.

Czytaj dalej

W Detroit Mercedes zaprezentował ekologiczną wersję sportowego SLS AMG czyli E-Cell. Ten wyjątkowy samochód został wyposażony w 4 silniki elektryczne dające w sumie potężna moc 525hp oraz moment obrotowy równy 880Nm.

Czytaj dalej